درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی خلاق زیر مجموعه هلدینگ بزرگی است که با هدف توسعه علوم مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی کسب و کار طراحی می‌کند تا توانایی افراد را گسترش دهد و افراد توانمند جهت ورود به بازار کار آموزش دهد. افرادی که در دنیای کسب و کار حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا مجموعه خلاق رویان جوان تاکنون بیش از 400 اظهارنامه اختراع در ایران، بیش از 40اظهارنامه را طبق معاهدات بین‏ المللی PCT و پاریس و بیش از 300 ‏اظهارنامه علامت و طرح‏ صنعتی نیز به ثبت رسانده و در روند داوری و سرچ تخصصی بیش از 600 پرونده مالکیت فکری همکاری داشته است.

آموزش در کنار تجربه واقعی کسب و کار در پارک علم و فناوری

پلی میان آموزش و بازار کار

آکادمی خلاق، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در آکادمی خلاق تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی فنی و حرفه ای در پایان دوره‌های آموزشی آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان آکادمی خلاق با داشتن یک گواهی فنی و حرفه ای معتبر بین المللی بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید آکادمی خلاق بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌ها و استارتاپ های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی آکادمی خلاق آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

در این سال شرکت خلاق رویان جوان افتتاح شد، این شرکت اولین شرکت تخصصی مالکیت معنوی در ایران می باشد که تحت نظر سازمان وایپو (ثبت اختراع بین الملل) بوده و تمامی دوره های تخصصی را زیر نظر این سازمان گذرانده است.

شرکت خلاق رویان جوان ابتدا با ایده مالکیت معنوی زیر نظر پارک علم و فناوری استان و شرکت شهرک ها فعالیت را شروع کردن و با تکمیل شدن تیم تبدیل به بزرگترین شرکت در حوزه خدمات مالکیت معنوی و ثبتی شد

شرکت خلاق رویان جوان تا به حال بیش از 3000 قرارداد از سراسر کشور عقد نموده که موفق به ثبت 95 درصد آنها شده است، کارمندان این شرکت به صورت تخصصی در حوزه های ثبت اختراع،ثبت برند،ثبت شرکت،دانش بنیان،طرح توجیهی و مدل کسب و کار و …. ارائه خدمات پرداخته اند

در طی قرارداد با سازمان فنی حرفه ای اولین دوره های کسب و کار به صورت تخصصی برگزار گردید و با توجه به رضایت دانشجویان این روند تا به توسط متخصصین که تجربه عملی دارند زیر نظر این مرکز ارائه می گردد و افراد آموزش دیده به تیم های کسب و کاری تزریق شده و افراد دارای ایده موفق به ثبت شرکت گردیده اند.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی خلاق